ZOLAN DEVLETİN PARASI İLE KENDİ REKLAMINI YAPIYOR

05 Haziran 2018 Salı , 12:14
0 Yorum

BAY ZOLAN ÇEVRE GÜNÜ ADI ALTINDA MİLLETE DAĞITTIĞIN VE KENDİ RESİMLERİNİ YANİ KENDİ REKLAMLARINI BASTIRDIĞIN ÇİÇEKLERİ KENDİ HELAL PARANDA MI YOKSA BELEDİYENİN UMUM MİLLETİN GARİP GURABA'NIN ÖKSÜZ VE YETİMİN HİZMETİ İÇİN KULLANILMASI İÇİN BEYTÜL MALDAN GÖNDERİLEN PARADAN MI YAPTIN, KENDİ PARAN İLE YAPTIN İSE HELAL OLSUN SÖZÜMÜZ YOK. YOK HALKIN YANİ BENİM PARAM İLE YAPTIN İSE BEN HAKKIMI HELAL ETMEDİM HABERİN OLSUN.

   Hz Muhammed Beytül maldan yani devletin hazinesinden bir dirhem bile kendi işi için kullanan kişilerin cenaze namazını kılmazdı. Hatta böyle bir sözü de var kimki devlet malından bir kuruş kendi hesabın da kullanır ise savaşta bile ölse iehid sayılmaz.

   Oysaki Bay Başkan kendisini muhafazakar müslüman diye tanımlayan bir parti adına belediye başkanlığı yapıyor. Kendini müslüman diye tanımlayan bir partinin belediye Başkanı sizce, belediyenin parası ile kendi şahsi reklamını yaptırır mı? normal şartlarda hepimiz yaptırmaz deriz evet bencede bir Teolog yani din bilimcisi hem Felsefe hem, İlahiyat tahsili almış biri olarak bende yaptırmaması gerektiğini söylesem de Sayın Zolan halka dağıttığı çiçek kaplarına kendi resmini bastırmış.

   tesedüf olacak ya Allah denk getirdi, bende çatal çeşme oda tiyatrosunun önünden geçiyorum bir kalabalık sanki cumhuriyet bayramı hayırdır bu nedir bu kalabalığın esbabi mucidi nedir diye sorduğum da bu gün çevre günü olduüunu söylediler, içimden çok güzel düşündüm çevre gününü bilmek ve o günü insanlara anıpsatıp insanları çevreye karşı bilinçlendirmek çok iyi diye yetkili kim tebrik edeyim birde bizim mahalle yani Atalar mahallesinin pislik içerisin de olduğunu söylemek için tam yetkiliye yönelim derken, çiçek kaplarında Bay Zolan'ın resimlerini gördüm yetkili kimdir diye seslenirken yine tesedüf Bay Başkan Zoaln tiyatro salonuna giriş yapıyor.

  Merhaba başkan dedim merhaba dedi, başkanım bu çiçeklerin üzerin de sizin resimleriniz yani sizin reklamınız var parasını sizmi verdiniz, umum milletin hizmeti yani garip gurabanın hizmeti için beytül maldan gelen paradan mı harcadınız yok belediyenin parası dedi. Peki o zaman kendi reklamınızı yani kendi resminizi neden bastırdınız dediğim de ben belediye başkanıyım onun için kendi resmimi bastırdım. Benim param ile kendi reklamını neden yapıyorsun dediğim de ise alay eder gibi bir dahaki sefere senin resmini bastıralım dedi. Benle alay eder dalga geçer gibi konuşması benim umrum da bile olmadı çünkü ben aydınım basit konulara takılmam, fakat şunu diye bilirdi hata etmişiz yanlış olmuş onu görevlilerle görüşeyim o ki benim reklamım olmuş onun parasını ben şahsi hesabımdan vereyim. Bir dahaki sefere böyle bir şey yapar isek de halkın yada halkın kahramanı olan yada tema vakfı nın yada bir ağaç resmi koyalım dese derdim ki yahu başkan, doğruyu yanlışı, helali haramı, bilen fakat farkında olmadan yada bilmeyerek bir hata yapmış ve düzeltti bende kendisine bir tebrik yazar gazetede yayınlardım. Bakın şimdi ise yanlışını yazıyorum.

  Sayın Reisi Cumhur Sayın Baş Vekil Sayın Bakan Zeybekçi partiniz Denizlide ikinci parti çıkar ise sorumlusu bu yanlış işler olduğunu düşünüyorum gerisi sizin probleminiz ben bir halkın sesi kulağı, gözü aydınlatıcısı olarak bunları yazdım sizin haberiniz olsun size de okutsunlar diye sizin isminizi de zikrettim gerisi sizin probleminiz.


Kaynak:
denizlihalkinsesigazetesi.com
HASANSOFT Haber Sistemi