VATAN PARTİSİ DENİZLİ ADAYI HALİS ÖZKAN

VATAN PARTİSİ DENİZLİ ADAYI HALİS ÖZKAN İLE KONUŞTUK
13 Haziran 2018 Çarşamba , 17:24
0 Yorum


Halis Bey Neden Vatan Partisinden adaysınız? Vatan partisi emeği savunan bir parti olduğu için, sendikalaşmaya işçi örgütlenmesine önem veren, karma ekonomiyi uygulayacak bir parti olduğu için vatan partisinden adayım.

Vatan Partisini diğer partilerden ayıran özellik nedir? Bizi diğer partilerden ayıran özellik biz altı oku savunuyoruz, diğer partiler altı oku savunmuyor, buna CHP de dahil CHP sadece laikliği ön plana çıkarıyor biz ise altı okun tamamını savunuyoruz. Devletçiliği zaten CHP ağzına bile almıyor çünkü karma ekonomi taraftarı değil.

Nedir siyasetten beklentiniz ne için siyaset yapıyorsunuz? Biz siyaseti köylüler işçiler kısaca ezilenler yani vatanımız için yapıyoruz.

Siyasette kırmızı çizgileriniz olmaz ise olmazlarınız var mı? Atatürk’ün altı okunun uygulanması ve vatanın bölünmemesi için HDP’nin kapatılması gibi kırmızı çizgilerimiz var.

Denizli de oy beklentiniz oy oranınız? Özellikle Denizli de büyük bir oy patlaması bu güne kadar aldığımız oyun en az 10 katını bekliyoruz.

Seçim çalışmalarını Nasıl çalışmalar yapıyorsunuz? Denizli de iki ekip halinde çalışıyoruz, herisin de iki vekil adayımız olması şartı ile çalıyoruz, halktan büyük teveccüh ve destek alıyoruz buda bizi çok morelli duruma getiriyor.

Seçimin ikinci tura kalacağına inanıyormusunuz? Kesinlikle ikinci tura kalacağına ve sonunda vatan diyenlerin ülkeyi yönetceğini düşünüyoruz.

Neden HDP yi kapatmak istiyorsunuz? HDP teröre bulaştığı için ve ona destek verdiği için kapatmak istiyoruz. Yoksa yanlış anlaşılmasın Kürt partisidir onun için kapatıyoruz diye düşünenler sakın öyle düşünmesin biz sadece HDP değil teröre bulaşan her partiyi kapatmak istiyoruz.


Kaynak:
denizlihalkinsesigazetesi.com
HASANSOFT Haber Sistemi