TEKİNLER İNŞAATTA GÜLTEKİN ECE İLE KONUŞTUK

12 Haziran 2018 Salı , 11:46
0 Yorum

ADRES: MURAT DEDE MEHMET GAZİ CADDESİ NO:53 MERKEZEFENDİ DENİZLİ GSM: 0532 691 90 11

Ne kadar zamandır bu meslektesiniz? Bu şirket 17 yıldır var, bir aile şirketi ailece kurduğumuz bir şirket şu an yönetim biz de biz devam ettiriyoruz.

Nedir bu mesleğin sıkıntıları? Ben önemli sıkıntı tutarsız fiyat politikası, birde şöyle bir şey var insanlar genelde ucuz basit şeyleri tercih ediyor, kaliteli ürünleri biraz daha geç satılıyoruz. .

Bu mesleği yapmasa idiniz ne iş yapardınız? Restoran işi yapardım çünkü o işte sürekli canlı para var vade yok, evrak yok.

Millet vekillerini sadece seçimden seçime görüyoruz çalışmalarını da yeterli bulmuyorum. Biraz yetersiz görüyorum çünkü, genelde seçim dönemi geliyorlar diğer zaman yoklar.

Belediye çalışmalarını yeterli buluyormusunuz? Belediyede alt yapı yetersizliği var, üst yapı güzel, oto park sorunu çözüldü. Sizce Denizlinin en büyük sorunu nedir? En önemli sorun bence alt yapı çınara caddesinde toplanan yağmur suyu hayatı felç etmesi en büyük sorun.

Siz yetkili olsanız Yetkililerden farklı olarak siz ne yaparsınız? İlk düzelteceğim şey şu turistik yerleri halka ücretsiz yapmak misal Pamukkale vs gibi yerleri.

Benim sormadığım sizin eklemek istediğiniz bir şey var mı? Şunu söylemek istiyorum ülkemiz de bir gıda terörü var, yediklerimizin çoğu hormonlu ve ilaçlı şeyler yetkililerimiz buna bir çözüm bulmalı diye düşünüyorum. Başka bir diyeceğim şey  bizim meslekle denetimler çok az misal ZAMAK malzemeden üretilen bataryalar insan sağlığını ciddi tehdit ediyor onlara yetkililerin dikkat etmesini rica ediyoruz. Başka bir diyeceğim şey yaşlılarımızın sağlık kuruluşların da daha iyi hizmet verilmesi misal evden alınan hastanın tekrar eve bırakılması gibi.


Kaynak:
denizlihalkinsesigazetesi.com
HASANSOFT Haber Sistemi