TEBRİK VE TEŞEKKÜR

25 Nisan 2018 Çarşamba , 08:45
0 Yorum


 Millet vekili seçildiği günden beri hiç bir Denizlilinin hiç bir işine yaramayan seçilip gittikten sonra bir daha Denizliye sadece SHOW ve resim çekilme amaçlı geldiği iddia edilen Melike basmacı bir daha aday olmayacağını beyan etmiş.

  Nedenine gelince nedeni de ön seçim yapılmayacak ise hanım efendi aday, adayı olmayacakmış. İlk bakışta ne kadar adaletli bir karar gibi gözüksede gerçeğin hiç bu konu ile alakası olmadığı iddia ediliyor asıl konun ise Melike Basmacının sadece 5 altı bin delegeyi ayarlayarak kendisini listeye birinci sıaraya yazdırdığı yine iddia ediliyor ki normal yani CHP'ye oy veren on binlere sorulduğun da Melike Basmacı değil birinci altıncı sıraya bile giremeyceği iddia ediliyor.

   Bu sebepten dolayıdır ki Melike basmacı uyanıklık yapıp Genel Merkez bunu yedinci sıraya yada liste dışı bırakmadan tasını tarağını toplayıp bu işten çekildiği iddia ediliyor.

    Olayın bu sebbepten olsada bizler yani namuslu solcular olarak CHP'li seçmene ve Denizliye hiç bir Faidesi olmayan Melike basmacının seçime katılmama kararını tebrik ediyoruz halkın iddiası ile en azından hatasını anlayıp, hiç bir şey yapamadığını görüp çekilmesinide bir erdem olarak görüp kendisine teşekkür ediyoruz.


Kaynak:

Etiketler:

  • TEBRİK,
  • VE,
  • TEŞEKKÜR,
  • denizlihalkinsesigazetesi.com
    HASANSOFT Haber Sistemi