PAPİ PET MARKET AYŞEGÜL ÜNALANLA KONUŞTUK

11 Ocak 2018 Perşembe , 17:36
0 Yorum

ADRES: KUŞ PINAR MAHALLESİ 1281 SOKAK PELİN APT 1/B ( DENİZLİSPOR SATADININ 50 METRE ÜSTÜ) PAMUKKALE DENİZLİ GSM: 0543 210 95 58

Ne kadar zamandır bu meslektesiniz? Ben daha önce bu işi internet üzerinden pazarlıyorum, daha sonra işyeri kurmaya kara verdim, ve bu rada yaklaşık sekiz ay oldu.

Nedir Bu Mesleğin Sıkıntıları? İlk sıkıntı vergilerimiz. Bir başka sıkıntı canlı hayvan satmak istememiz. Neden canlı hayvan satmak istemediğime gelince de hayvanın hem yemek yediği hemde çişini yaptığı kafesin aynı olduğu yerde hayvan satmak istemiyorum. artı birde hayvanların para ile alınıp satılması bana ters geliyor, hayvanlar sahiplendirilerek bakılabilir.

Hizmetleriniz neler? Aksesuar, mama, bakım ürünleri, tasma vb hayvana dair her şey bulundurmaya çalışıyoruz.

Müşterileriniz hangi kesimden oluşuyor? Genelde müşterilerimiz, hassas hayvan severlerden oluşuyor. Genelde canlı hayvan satmamamız bizim tercih sebeplerimizden birisidir.

Bu Mesleğe nasıl başladınız? Ben evcil hayvanları çok seviyorum, birde üstte belirttiğim gibi hayvanların hem aynı yerde satılıp hemde aynı yerde malzemelerine karşı çıkmak maksadı ile bu işe başladım.

Bu Mesleği yapmasa idiniz ne iş yapardınız? Veteriner hekim olmak isterdim.

Benim Sormadığım sizin eklemek istediğiniz bir şey var mı? İlk söylemek istediğim şey kapımızın önü tek yönlü bir yol genelde bu yolu tersten kullanıp hayvanların ezilmesine kazalara sebebiyet veriyor. Herkesin hayvanlara ve çocuklara iyi davranlarını temenni ediyoruz.


Kaynak:
denizlihalkinsesigazetesi.com
HASANSOFT Haber Sistemi