NEW FASHION WOMAN KUAFÖR'DE VOLKAN KAYA

13 Temmuz 2018 Cuma , 10:30
0 Yorum

ADRES: GERZELE MAHALLESİ İBRAHİM CENGİZ CADDESİ NO: 82 MERKEZEFENDİ DENİZLİ GSM: O536 232 93 21

Ne kadar zamandır bu meslektesiniz? Ben 16 senedir bu meslekteyim ya sanat meslek ya da ticaret yapacaktım, ben mesleği tercih ettim. Ben mesleğe ilk İstanbul da başladım üç yıl kaldıktan sonra memleketime yani Denizli ye döndüm 12 sene aynı işyerin de çalıştıktan sonra burayı Gürkan Savi ile birlikte kurduk.

Nedir bu mesleğin sorun ve sıkıntıları? Gelir gider dengesi açısından sıkıntı yaşamıyoruz, müşteri açısından müşteri potansiyelimiz yüksek onun için maddi problem yok. Kullandığınız malzeme ve işçilik profesyonel ise o iş yerinde hiçbir sorun çıkmaz. Diğer bir sorun ise eleman sıkıntısı hem vasıflı hem vasıfsız eleman ihtiyacı var bu sadece bizim değil tüm mesleğin sorunu. Bu işi yapmasa idiniz ne iş yapardınız? Sanayide usta olmak isterdim yada mekanik işi yapmak isterdim.

Bu mesleğe nasıl başladınız? En önemli neden benim değişik şeyler yapmak istemem insanların üzerinde oynayıp bir şeyler yapıp onlarda değişiklik ve güzellik yapmayı çok seviyorum, ondan dolayı kendim isteyerek ve severek girdim.

Mensubu olduğunuz odanızın çalışmalarını yeterli buluyor musunuz? Berberler odasının çalışmalarını çokta yeterli bulmuyorum.

Benim sormadığım sizin eklemek istediğiniz bir şey var mı? Ülkemiz insanlarının olaylara hayata ve özellikle hayvanlara karşı daha duyarlı olmalarını istiyorum. Herkesin özgür çağdaş huzurlu mutlu ve neşeli olmasını istiyorum.


Kaynak:
denizlihalkinsesigazetesi.com
HASANSOFT Haber Sistemi