KİMİN EKONOMİSİ BÜYÜYOR KİMİNKİ KÜÇÜLÜYOR

23 Haziran 2018 Cumartesi , 09:30
0 Yorum


 MADEM EKONOMİ BÜYOR BU AMCA BU ÇÖPÜN İÇİNDE NE ARIYOR, ARKADAŞLAR BİZ TAYYİP BEY YADA PARTİSİNİN DÜŞMANI FALAN DEĞİLİZ FAKAT BİZ AYDINLAR YANİ HALKI BİLİNÇLENDİREN HABERDAR EDEN KİŞİLER OLARAK BUNU GÖSTERMEK ZORUNDAYIZ.

  BEN EKONOMİNİN İYİ OLDUĞUNA İNANMIYORUM EKONOMİ İYİ OLSA BİM MAĞAZSINDA 2 KİLO PATATES 8 BUÇUK LİRA OLMAZ DEMEKKİ EKONOMİ İYİ DEĞİL.

  PEKİ TAYYİP BEY'İN BUNLARDAN HABERİ Mİ YOK YOKSA MİLLETİ APTAL MI SANIYOR, BEN TAYYİP BEYİN MİLLETİ APTAL YERİNE KOYACAĞINI ŞAHSEN DÜŞÜNMÜYORUM; BEN TAYYİP BEY'İN EKONOMİDEN HABERİ BİLGİSİ OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

  BENCE TAYYİP BEY'E AKŞAM HABERLERİ İZLETMİYORLAR PAZARDA SOĞAN'IN KİLOSUNUN 7 LİRA OLDUĞUNU TAYYİP BEYDEN GİZLİYORLAR. EN UCUZ MEYVENİN KİLOSUNUN 5 LİRA OLDUĞUNU TAYYİP BEYDEN GİZLEMESLER 1600 LİRA ALAN ASGARİ ÜCRETLİNİN EN UCUZU 5 LİRA OLAN MEYVEDEN ALAMAYCAĞINI İDRAK EDER SANIRIM.

   TAYYİP BEY'E HAVAALNININ DEĞİL DE ASGARİ ÜCRET ARTIŞININ OY GETİRECEĞİNİ SÖYLEMİYORLAR TAYYİP BEY BUNLARI SEÇİMİ KAYBETTİKTEN SONRA ANLAYACAK AMA İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLACAK HEPSİ BU.


Kaynak:
denizlihalkinsesigazetesi.com
HASANSOFT Haber Sistemi