İPEKCE SAÇ VE TÜRBAN TASARIM'DA İPEK GÖCEN

İPEKCE SAÇ VE TÜRBAN TASARIM'DA İPEK GÖCEN İLE KONUŞTUK
02 Temmuz 2018 Pazartesi , 11:39
0 Yorum

ADRES: AKKONAK MAHALLESİ YEŞİL KÖY CADDEDİ NO:223 MEREKEZFENDİ DENİZLİ GSM:0546 219 36 40

Ne kadar zamandır bu meslektesiniz? Ben lisede öğrenci iken öğrenim hayatıma devam etmek istemiyordum, bir mesleğe yönelmek istediğim ve kuaförlük mesleğini seçtim yani 17 yaşından beri bu meslekteyim.

Nedir bu mesleğin sıkıntıları? İlk sıkıntımız sosyal hayatımız yok, çünkü sürekli iş yerinde olmak zorundasın, ailene arkadaşlarına yeterince zaman ayırmıyoruz. Bir başka sıkıntı ise meslek bazı hastalıklara sebep oluyor bunların en başın da ise alerji hastalığı ben de bu hastalığın başlangıcındayım. EN ÖNEMLİ SIKINTIMIZ İSE ELEMAN SIKINTISI.

Bu işe başlamanıza kim sebep oldu sizi kim teşvik etti? Bir arkadaşım bayan kuaförün de çalışmaya başlamıştı onun ile sohbet eder iken bende bu işi yapabilirim dedim ve onun teşviki ile başladım.

Bu mesleği yapmasaydınız hangi mesleği yapardınız? Rehber danışmanı olmak isterdim sürekli turistlere rehberlik yapıp İl, il ülke ülke gezmek isterdim.

Mensubu olduğunuz odanızın çalışmalarını yeterli buluyormsunuz? Oda ile alakalı bir sıkıntım olmadı

Benim sormadığım sizin eklemek istediğiniz bir şey var mı? Bütün işyerleri bir gün kapalı olmalı, herkesin tatili aynı gün olmalı düğün salonları, kuaförler, cafeler bile kapalı olmalı insanlar pikniklere gitmeli ailesi ile eğlenmeli. O gün düğün bile yapılmamalı hastahanenin acili hariç her yer kapalı olduğu bir gün olmalı


Kaynak:
denizlihalkinsesigazetesi.com
HASANSOFT Haber Sistemi