HAİR FABRİK'DE ŞAHİN EVŞEN İLE MESLEĞİNİ KONUŞTUK

11 Temmuz 2018 Çarşamba , 13:51
0 Yorum

ADRES: BURSA CADDESİ YUNUS EMRE MAHALLESİ 93%A PAMUKKALE DENİZLİ GSM: 0551 22 00 100

Ne kadar zamandır bu meslektesiniz? Ben bu işe ilk 14 yaşında çizgi kuaförde başladım, 3 sene orada çalıştıktan sonra, birkaç kuaför de daha çalıştıktan sonra askere gittim, döndükten sonra kendi işimi kurdum, ilk iş yerim ulus caddesinde 3 sene kaldıktan sonra orası bana küçük gelmeye başladı, daha çağdaş daha lüx ve daha geniş bir yer olarak buraya taşındım, burada Tülay Parmak hanım ile ortak devam ediyoruz. TÜLAY HANIM SİZİN EKELMEK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY VAR MI? BEN MAKYAJ UZMANIYIM, BU SEKTÖRDE SÜREKLİ KENDİMİ GELİŞTİRYORUM, HANIMLARA ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM VAR OLAN GÜZELLİĞİNİZE BİR SİHİRLİ EL DEĞİP GÜZELLİĞİNİZE GÜZELLİK KATMASINI İSTİYOR İSENİZ SİZİ BEKLİYORUZ. 

Nedir bu mesleğin sıkıntıları? Müşteriler kaliteden önce fiyata bakmaları sıkıntı oluyor, bir başka sıkıntı ise eleman sıkıntısı kimse bu mesleği seçmek istemiyor..

Sizi bu mesleğe iten başlatan neden ne idi? Okumak istemedim Babam da beni berber arkadaşının yanına çırak verdi bende erkek berberi değil bayan kuaförü olmak istedim onun için bu bölümü seçtim.

Bu işi yapmasa idiniz ne iş yapardınız? Yine sanatla alakalı bir meslek yapmak isterdim.

Mensubu olduğunuzuz odanızın çalışmalarını yeterli buluyormsunuz? Berberler odasının çalışmaları çok güzel bir sıkıntımız yok.

Benim sormadığım sizin eklemek istediğiniz bir şey var mı? İnsanların emeğe sanata daha çok saygı duymasını istiyoruz.


Kaynak:
denizlihalkinsesigazetesi.com
HASANSOFT Haber Sistemi