GÜL OTO KUAFÖRÜN'DE BAYRAM GÜL İLE KONUŞTUK

12 Haziran 2018 Salı , 15:07
0 Yorum

ADRES: GÜMÜŞLER YENİ MAHALLE HÜDAİ ORAL CADDESİ NO:60 MERKEZ EFENDİ DENİZLİ GSM: 0554 228 85 34 TÜM DENİZLİ HALKINI BURAYA BEKLİYORUZ ARACINI YIKATMASI ÖNEMLİ DEĞİL BİR ÇAYIMIZI İÇMESİ İÇİN BEKLİYORUZ.

Ne kadar zamandır bu meslektesiniz? 10 yıldır bu meslekteyim, daha önce otomatik kepenk işi yapıyordum, daha sonra arabalara olan merakım yüzünden bu mesleğe geçtim, mesleğimi çok severek yapıyorum.

Nedir bu mesleğin sıkıntıları? Eski model araçlarda bazı sıkıntılar yaşıyoruz, onlarda biraz kabloları falan dışarda olduğu için yani araç çok döküntü değil ise sorun olmuyor. İşimiz de önemli olan müşteri memnuniyeti biz müşteri ul ne iş yapardınız? Sanırım bu mesleği yapmasa idim eski işimize devam ederdik

Müşterileriniz kimlerden oluşuyor? Genelde her kesimden müşterimiz var, herkese aynı özen ve itinayı gösteriyoruz, bizim için müşteri velinimettir.

Milletvekillerinin çalışmalarını yeterli buluyormusunuz? Milletvekillerinin çalışmalarından çok memnun özellikle hükümetimizden çok menunum.

Belediye çalışmalarını yeterli buluyormusunuz? Belediye yol çalışmalarında ufak tefek sıkıntı oluyor ama genelde memnunum.

Sizce Denizli’nin en büyük sorunu nedir? En büyük sorun bence alt yapı sorunu.

Benim sormadığım sizin eklemek istediğiniz bir şey var mı? Ben Denizli’yi çok seviyorum çok hayır sever insanlar var, ramazanda çok güzel iftar falan hizmetleri var. Denizlinin insanları çok insan sever ben Erzurum’dan gelmiş yerleşmiş biri olarak burayı çok seviyorum, çok iyi insanlar bize kucak açtılar.


Kaynak:
denizlihalkinsesigazetesi.com
HASANSOFT Haber Sistemi