GİRİNİZ PERDE DE OSMAN AKKUŞ İLE KONUŞTUK

11 Temmuz 2018 Çarşamba , 10:29
0 Yorum

ADRES: ZEYTİN KÖY MAHALLESİ VATAN BULVARI NO: 7 PAMUKKALE DENİZLİ GSM: 0538 355 99 90

Ne kadar zamandır bu meslektesiniz? 2001 de askerden döndükten sonra bir iş yapmam yada iş kurmam gerekiyordu malum o zaman 2001 krizi vardı ve büyük sermayelerle insanlar yatırım yapmaya korkuyorlardı, bende bir arkadaş tavsiyesi ile bu işi yapan bir arkadaşla birlikte çalışmaya başladım, daha sonra 2009 senesine kadar orada devam ettikten sonra kendi iş yerimi kurmaya karar verdim, ve bu cadde üzerin de bir iş yeri kurdum. Üç yıldır ise bu iş yerinde devam ediyorum.

Nedir bu mesleğin sıkıntıları? En önemli sıkıntı sürekli yenilenen bir sektördeyiz, doğal olarak müşterilerimizde her yeniliğe sahip olmak istiyorlar bu da büyük sermaye gerektiriyor o konuda biraz sıkıntı yaşıyoruz. Diğer bir sorun ise evlerdeki bina yapımından kaynaklanan sorunlardan ötürü perdeleri montaj yapmakta zorlanıyoruz. Sizi bu mesleğe iten başlatan neden ne idi? Üstte de de belirttiğim gibi 2001 yılında ciddi bir kriz vardı, bu iş o günün şartlarında benim için en uygun olanı idi bu neden ötürü seçtim.

Bu işi yapmasa idiniz ne iş yapardınız? Hayvancılık besicilik yaparım çünkü devletimizin o sektöre çok büyük katkıları var.

Mensubu olduğunuz odanızın çalışmalarını yeterli buluyormsunuz? Terziler odası mensubuyum çalışmalarını yeterli bulmuyorum çünkü bize yönelik olabilecek hiçbir çalışması yoktur, misal bankadan kredi imkanları oluyor o konularda bizleri bilgilendirmiyor destek olmuyor işimize yönelik bize hiçbir bilgilendirme yapmıyor sadece seçimden seçime görüşüyoruz.

Benim sormadığım sizin eklemek istediğiniz bir şey var mı? Her sektördeki insanların işini doğru ve dürüst yapmalarını temenni ediyorum, ülkemizde barış huzur, olmasını herkesin mutlu mesut olmasını Cenabi haktan diliyorum. BİRDE ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM BİZ BU SEKTÖRDE ÜRÜN ÇEŞİDİ OLARAK EN FAZLA ÜRÜN YELPAZESİNE  SAHİP FİRMALARDAN BİRİYİZ GÖRMENİZİ TAVSİYE EDERİZ

DÜĞÜN VE BİR DAİRELİK İŞLERDE GÜNEŞLİK PERDE HEDİYESİ KANPANYAMIZ DEVAM ETMEKTEDİR 


Kaynak:
denizlihalkinsesigazetesi.com
HASANSOFT Haber Sistemi