FLOWER WORLD ÇİÇEK DÜNYASI

FLOWER WORLD'DE AHMET HORATA VE SERDAR GÜRPINAR İLE SÖYLEŞTİK
30 Temmuz 2018 Pazartesi , 13:08
0 Yorum

ADRES: FATİH MAHALLESİ 1925 SOKAK NO 33 PAMUKKALE DENİZLİ GSM: 0554 511 64 14 GSM: 0505 989 82 48 YENİ BİR İŞLETME OLMAMIZA RAĞMEN MÜŞTERİLERİMİZİN YOĞUN İLGİ VE ALAKALARINA TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ.

Ne kadar zamandır bu meslektesiniz? Ben daha önce farklı bir sektörde çalışıyordum, bu iş yerini  ortağım, Ahmet Horata ile birlikte yenikurduk . Sizin eklemek istediğiniz bir şey var mı Ahmet Bey? Daha önce ben öğrenci iken Serdar beyle tanıştık iyi anlaşıyorduk birlikte iş yapmaya kara verdik ve kendimize en uygun meslek olarak çiçekçiliği seçtik.

Nedir bu mesleğin sorun ve sıkıntıları? Çok önemli bir sıkıntımız yok işini doğru ve dürüst yapan kişilerin sıkıntı yaşaycağını düşünmüyorum, birtek adres bulmada ufuk tefek sorun oluşsada bizim tecrübeli ekibimiz onu da kolaylıkla hallediyor.

Bu işin piyasası nasıl para kazanabiliyormsunuz? Yine üstte belirttiğim gibi işini doğru dürst yapan kişiler tabiki para kazanıyor, fakat işini asan düzgün ilgilemeyen kişi zaten her hangi sektörde olur ise olsun para kazanamaz.

Bu işi yapmasa idiniz ne iş yapardınız? Ben pazarlamacılık yapardım., Ahmet bey siz ne yapardınız cafe işi yapardım çünkü o işi de seviyorum.

Bu mesleğe nasıl başladınız? Bir arkadaşımız ile araç alış verişi yapar iken tanıştık ve onun tavsiyesi ile başladık, severek yapıyoruz.


Kaynak:
denizlihalkinsesigazetesi.com
HASANSOFT Haber Sistemi