ÇINAR KARAKOLUNA DÜŞERSENİZ DİKKAT EDİN

04 Temmuz 2018 Çarşamba , 09:13
0 Yorum

SON 15 SENEDE POLİSLİĞE BAŞLAMIŞLARIN % 90'ININ FETÖCÜ OLDUĞU KANATİNDEYİM, NE KADAR DEVLETİMİZ BU PİSLİKLERİ TEMİZLEMEYE ÇALIŞSADA KRİPTO OLARAK KALIP HATTA BİZ FETÖCÜ DEĞİL, YAZICI, OKUYUCU, MEŞVERETÇİ, YENİ ASYACI GİBİ DİĞER NUR GURUPLARININDANIZ DİYE KENDİLERİNİ GİZLEMİŞ YADA HENÜZ DEVLETİMİZ ONLARI ÇÖZEMEMİŞ OLABİLİR. BEN SON 15 SENEDE İŞE BAŞLAMIŞ SON 15 SENE DERKEN DARBE ÖNCESİ SON 13 ON BEŞ SENE DİYORUM BUNLARIN HEPSİ GÖREVDEN ALINMALI YADA POLİSLİKLERİ İPTAL EDİLİP GERİ HİZMETE MÜSTEHDEM GİBİ GÖREVLERE VERİLMELİ, HALK İLE BİRE BİR TEMASTAN ALINMALIDIRLAR, KANAATİNDEYİM.

FETÖ'CÜ BİR ESNAF YADA MEMUR YADA NORMAL BİR FETÖCÜ VATANDAŞLA TARTIŞTIĞINIZ DA YADA ANLAŞMAZLIK YAŞADIĞINIZ DA KARAKOLA GİDERSENİZ, KARAKOLUN AMİRİ DİREK KONUYU HİÇ DİNLEMEDEN SİZİ SUÇLAMAYA BAŞLIYORSA, O KARAKOLUN AMİRİ'DE FETÖ ŞÜPHELİSİ OLABİLİR  DİKKAT EDİN ORADA KOMPLOYA UĞRAYABİLİRSİNİZ, ( ORADAKİ O AMİR YADA KOMİSER DİREK FETÖ ABİSİNDEN EMİR ALMIŞ OLABİLİR O KİŞİ BİZİM ADAMIMIZ KOLLA DİYE)HEMEN VARSA AVUKATINIZ ARAYIN YOKSA BARODAN AVUKAT TALEP EDİN ÖZELLİKLE BUNA ÇINAR KARAKOLUNA GİTTİĞİNİZ DE DİKKAT EDİN YOKSA HAKLIYKEN BİR ANDA HAKSIZ DURUMA DÜŞER YADA ORADAKİ AMİRİN KIŞKIRTMALARI İLE HATA YAPIP HAKLI İKEN HAKSIZ DURUMA DÜŞEBİLİRSİNİZ ÇOK DİKKAT EDİN.

   AYNI OLAY BAŞIMA GELDİ FETÖCÜ OLDUĞUNDAN ŞÜPHELENDİĞİM BİR ESNAFLA BİR SORUN YAŞADIM KARAKOLA GİTTİM, KARAKOL AMİRİ OLDUĞUNU SONRADAN ÖĞRENDİĞİM KİŞİ BANA ÖYLE BİR SUÇLAMA YAPTIKİ BİR ANDA ONA SALDIRMAMAK İÇİN KENDİMİ ZOR TUTTUM SONRA KENDİME GELDİM, KOMSERİN YANİ AMİRİN FETÖCÜ OLABİLECEĞİNİ TARTIŞTIĞIM KİŞİNİNİN DE FETÖCÜ OLABİLECEĞİNİ ONU KORUMAK HAKLI ÇIKARMAK İÇİN BENİ KIŞKIRTIP HAKLI İKEN HAKSIZ DURUMA DÜŞÜRMEK İSTEDİĞİ FİKRİ AKLIMA GELDİ VE KENDİSİNE DEDİM SİZİN AMİRİNİZ KİM BENİM YAKAMA BAKMIYORMUSUN DEDİ. BENDE KENDİSİNE YAKANA DEĞİL DE AĞZINDAN ÇIKAN LAFLARA BAKTIM VE BİR AMİRİN BU ŞEKİL DE HAREKET EDEMEYCEĞİNİ DÜŞÜNDÜM ONUN İÇİN SORDUM DEDİM.

  PEKİ DEDİM AMİR BEY BENİ DİNLEDİN Mİ SEN KONUNUN NE OLDUĞUNU BİLİYORMUSUN ANLAMADAN DİNLEMEDEN SAÇMA SAPAN BENİ SUÇLUMAYA ÇALIYORSUN DEDİM SONRA BAŞLADI SORUN YAŞADIĞIM KİŞİYİ SAVUNMAYA DEDİM KOMİSER BEY SEN ÖNCE KONUYU DİNLE BEN GAZETECİYİM KANUNLARI DA EN AZ SENİN KADAR YADA SENDEN DAHA İYİ BİLEN BİRİYİM DEDİM. ORADAKİ POLSİLER ARAYA GİRİP OLAYI YATIŞTIRDILAR. AMA SONRA VARDİYE DEĞİŞTİ BAŞKA BİR KOMİSER GELDİ İLK BAŞTA O DA BANA SUÇLU GÖZÜ İLE BAKIYORDU SONRA KONUYU ÖĞRENİP BENİM HAKLI KARŞI TARAFIN HAKSIZ OLDUĞUNU BENİM MAĞDUR OLDUĞUMU ÖĞRENDİKTEN SONRA BİRAZ YUMUŞADI.

   FAKAT BİR ŞEYİ DE BELİRTMEK İSTİYORUM ÖZELLİKLE DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRÜ BENİM İFADEMİ ALAN O POLİS MEMURU TAM BİR TARFSIZ VE NAMUSLU BİR POLİS MEMURU BURADAN İSMİNİ YAZMAK İSTEMİYORUM, TUTANAKLARDAN İSMİNİ ÖĞRENEBİLİRSİN YADA BANA SORRARSAN SÖYLERİM O GENÇ ARKADAŞA MADALYA VERİN YADA TÜM İFADELERİ O GİBİ NAMUSLU KİŞİLERE ALDIRIN DERİM.


Kaynak:
denizlihalkinsesigazetesi.com
HASANSOFT Haber Sistemi