CHP DENİZLİDE YANLIŞ LİSTE YAPMIŞ 3 VEKİL ÇIKARIR

20 Mayıs 2018 Pazar , 22:35
0 Yorum

BU LİSTE 4'Ü ÇIKARMAKTA ZORLANIR 1- GÜLİZAR BİÇER KARACA 2-KAZIM ARSLAN 3 TEOMAN SANCAR 4-ÜNAL KARAOSMANOĞLU 5-İLHAN ÖZCAN 6-ÖZGÜR SAVAŞ BAYAR 7-ŞENİZ DOĞAN 8-BİLGEHAN BURGUL

 CHP Denizlide kötü liste yapmış bu lste ile anca 3 Vekil çıkarır. Oysaki her şey CHP'den yana idi İktidar çok hırpalanmış ve yıpranmıştı, yazın ortasına yaklaştığımız bu günlerde halen daha pazarda patates 2 buçuk karpuzun kilosu 2 buçuk lira olduğu vatandaşın bu fiyatlara çok tepki gösterdiği rüzgarın bile CHP'den yana estiği bir dönem de böyle bir liste ile halkın karşısına çıkmak resmen intihardır.

  İyi bir liste ile hiç zorlanmadan hiç çalışmadan bile CHP denizli de 4 vekil çıkarırdı. Çünkü her şekilde Denizlide CHP önde.

  Hiç geçen seçimden ders alınmamış gibi ilk üçün ikisi yine listeye koyulmuş, bu kişiler sadece CHP fanatiklerine şirin gözüken kişiler bunların millet yani halk ile pek işleri yok. Kazım Arslan şu an halen Vekil kaç kez halkın içine girdi, kimin hangi derdini çözdü. Diğer bir aday Gülizar Biçer Karaca avami tabir ile kendi çalıp kendi oynayan biri nerede bir organizasyon var en başta nerede halk var, millet var en sonda diyeceğim gelmiyorki en sonda olsun.

  Genel Başkana İl Başkanı Denizliyi iyi anlatamamış, hatta hiç anlatamamış, iyi bir liste kesin 5 vekil çıkarırdı, tabi olan olmuş bu liste ile taş çatlasa 4 vekil çıkarırlar hatta dört bile şüpheli. Muharrem ince Cumhur Başkanı olmak istiyor fakat Kemal Kılıçdaroğlu iktdar olmak istemiyor nereden mi biliyorum iktidar istese idi bu listeyi halka dayatmazdı.


Kaynak:
denizlihalkinsesigazetesi.com
HASANSOFT Haber Sistemi