AK PARTİ SEÇİMİ KAYBEDER

20 Mayıs 2018 Pazar , 09:34
0 Yorum

ÜLKEDE OLAĞAN DIŞI BİR ŞEY OLMAZ İSE SOL BÜYÜK HATA YAPMAZ İSE AK PARTİ'NİN İKTİDARI ARTIK BİTMİŞ GÖZÜKÜYOR.

İSTANBUL'DA BAŞ BAŞA GÖZÜKÜYOR ÇÜNKÜ HDP OYLARI İLK TURDA SOL BLOĞA EKLENMEDİĞİ İÇİN ANKARA'DA CHP ÖNDE GÖZÜKÜYOR İZMİR'DE % SEKSENLERDE CHP GÖZÜKÜYOR ADANA DA CHP ÖNDE ANTALYA DA CHP ÖNDE.

    BURSA DA AK PARTİ ÖNDE KONYA DA AK PARTİ FARKLA ÖNDE AYDIN'DA CHP FARKLA ÖNDE DENİZLİ'DE CHP ÖNDE MUĞLA'DA CHP FARKLA ÖNDE BALIKESİR'DE BAŞA BAŞ GİBİ SAMSUN'DA BAŞ BAŞA YADA AK PARTİ BİRAZ ÖNDE TRABZON DA AK PARTİ KIL PAYI ÖNDE. TEKİRDAĞ'DA CHP ÇOK FARKLI ÖNDE SİVAS'DA AK PARTİ ÖNDE ERZURUM'DA AK PARTİ FARKLI ÖNDE.

   DİYARBEKİR DE HDP SİLME ALIYOR URFA'DA HDP AK PARTİ BAŞ BAŞA VAN'DA HDP SİLME ALIYOR. MUHARREM İNCENİN ADAY OLMASI ETKİSİ İLE KARADENİZ'DE AK PARTİ CHP KARŞI ÜSTÜNLÜĞÜNÜ KAYBETMESE BİLE ÇOK AZ FARK KALMIŞ EGE VE AK DENİZ DE CHP ÖNDE İÇ ANADOLU'DA AZ FARKLA AK PARTİ ÜSTÜN DOĞU ANADOLU'DA AK PARTİ BARİZ ÜSTÜN GÜNEY DOĞUDA CHP  YOK GİBİ AK PARTİ DE ÇOK AZ VAR.

  BUNA GÖRE DEĞİL, AK PARTİ İLK TURDA SEÇİMİ KAZANMAK MHP OYLARI İLE BİRLİKTE BİLE ANCA % 45'İ GEÇEBİLİYOR BUDA DEMEK Kİ AK PARTİ BU SEÇİMİ KAZANAMIYOR YANİ BU SEÇİM DE CHP OY PATLAMASI YAPABİLİR 200 VEKİL HATTA GEÇER İSE KİMSE ŞAŞIRMASIN


Kaynak:
denizlihalkinsesigazetesi.com
HASANSOFT Haber Sistemi